Poznaj WebWave i twórz strony internetowe bez kodowania

Witaj.

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z aplikacją WebWave.
Skorzystałem z niej i jestem bardzo z niej zadowolony.
Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave.

Nie czekaj i kliknij w poniższy przycisk, dokonaj bezpiecznej, bezpłatnej rejestracji:

Kreator stron WebWave

Zacznij teraz

Copyright © 2022  Oskar Młodziński 
Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Masz pytaknia? Skontaktuj się ze mną.

Źródło: YouTube/Telewizja Gorzów

Polecany materiał:

Lokalizacja obiektu:

ZABYTKI GORZOWA

Willa Jaehnego

Willa Jaehnego to budynek wzniesiony przez fabrykantów Landsberga w 1896 roku. Po wojnie budynek był użytkowany był użytkowany jako komisariat milicji, a potem areszt (tzw. policyjne dołki). Ostatnio długi czas niszczejący coraz bardziej zabytek czekał na remont. Najpierw były plany, by przenieść tu Miejski Ośrodek Sztuki, jednak z planów nic nie wyszło. Niedawno był pomysł, aby stworzyć tu Miejski Instytut Papuszy, jednak we wrześniu 2018 radni przegłosowali sprzedaż budynku Zachodniej Izbie Przemysłowo-Handlowej z 99% bonifikatą. W budynku po remoncie ma być Centrum Przedsiębiorczości.