Lokalizacja obiektu:

Źródło: Facebook/Teatr im. Juliusza Osterwy Gorzów

Inny materiał:

Teatr im. Juliusza Osterwy widownia po remoncie

 

 

Oficjalna strona teatru:

Budynek wzniesiony został w 1873 roku przez nieznanych nam architektów i budowniczych. Uroczyste otwarcie teatru odbyło się w 1946 roku, a pierwsza wystawiona sztuka nosiła tytuł „Stary kawaler”. Instytucja przez 11 lat nie miała stałego zespołu aktorskiego, lecz w międzyczasie tworzyły się luźne zespoły amatorskie. 4 listopada 1960 roku odbyła się premiera „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Na terenie obiektu kulturalnego znajduje się kameralna kawiarnia ‘Art Cafe’, gdzie podają oryginalną włoską kawę oraz herbatę, słodkie desery.

Teatr im. Juliusza Osterwy

ZABYTKI GORZOWA

Copyright © 2023  Oskar Młodziński 

Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Dołącz teraz

Kreator stron WebWave

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z kreatorem stron WebWave.

  • Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave:

PRZEJDŹ