PRZEJDŹ

Poznaj WebWave i twórz strony internetowe bez kodowania

Witaj.

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z aplikacją WebWave.
Skorzystałem z niej i jestem bardzo z niej zadowolony.
Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave.

Nie czekaj i kliknij w poniższy przycisk, dokonaj bezpiecznej, bezpłatnej rejestracji:

Kreator stron WebWave

Zacznij teraz

Copyright © 2023  Oskar Młodziński 
Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Masz pytaknia? Skontaktuj się ze mną.

ZABYTKI GORZOWA

Teatr im. Juliusza Osterwy

Budynek wzniesiony został w 1873 roku przez nieznanych nam architektów i budowniczych. Uroczyste odkrycie teatru odbyło się w 1946 roku, a pierwsza wystawiona sztuka nosiła tytuł „Stary kawaler”. Instytucja przez 11 lat nie miała stałego zespołu aktorskiego, lecz w międzyczasie tworzyły się luźne zespoły amatorskie. 4 listopada 1960 roku odbyła się premiera „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Na terenie obiektu kulturalnego znajduje się kameralna kawiarnia ‘Art Cafe’, gdzie podają oryginalną włoską kawę oraz herbatę, słodkie desery.

Oficjalna strona teatru:

 

 

Teatr im. Juliusza Osterwy widownia po remoncie

Inny materiał:

Źródło: Facebook/Teatr im. Juliusza Osterwy Gorzów

Lokalizacja obiektu: