Fotoreportaż

 

 

14 stycznia 2021

Wróć do artykułów

Pobierz już dziś niesamowite fotografie autorstwa Oskara Młodzińskiego na tapetę i udostępnij proszę stronę innym, by też mogli się nacieszyć widokami naszego miasta.

 

ADRES STRONY:  https://oskarmlodzinski6.wixsite.com/natura-w-komputerze 

 

Jak pobrać:

- kliknij na zdjęcie, które chcesz

- na górze zdjęcia znajduje się przycisk pobierania

- wybierz miejsce zapisu i kliknij OK.

 

Gotowe....         :)

 

 

Do pobrania również inne zdjęcia mojego autorstwa z kategorii : natura, krajobrazy nocne, zwierzęta, romantyczne ogrody, zachody słońca, cuda atmosferyczne, makro i miasta

 

 

Oskar Młodziński

 

Pobierz zdjęcia z Gorzowa na tapetę!

ZABYTKI GORZOWA

Copyright © 2023  Oskar Młodziński 

Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Dołącz teraz

Kreator stron WebWave

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z kreatorem stron WebWave.

  • Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave: