Lokalizacja obiektu:

Polecany materiał:

Park o pow. 6,4 ha, położony między ulicami Zacisze i Wyszyńskiego oraz Alejami Odrodzenia Polski. Założony w 1906 roku na terenach dawnych winnic podarowanych miastu przez prof. Arthura Schönfliesa i nazywany od jego nazwiska Schönfliespark. Kojarzony jako integralna część parku Siemieradzkiego.

Największą atrakcją parku jest Góra Kozacka z pawilonem widokowym. Przed wojną, dzięki naturalnym uwarunkowaniom, funkcjonował tu tor saneczkowy. Po wojnie część parku przekształcono w ogródki działkowe. Ze względu na małą ilość alejek spacerowych i duże zadrzewienie park jest mało popularny i traktowany jako las miejski.

Park Zacisze

ZABYTKI GORZOWA

Masz pytaknia? Skontaktuj się ze mną.

Copyright © 2023  Oskar Młodziński 
Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Zacznij teraz

Kreator stron WebWave

Poznaj WebWave i twórz strony internetowe bez kodowania!

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z aplikacją WebWave.

  • Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave.

Nie czekaj i kliknij w poniższy przycisk, dokonaj bezpiecznej, bezpłatnej rejestracji: