Wirtualny spacer po parku Siemiradzkiego w wysokiej jakości 4K:

Oficjalna strona parku:

Lokalizacja obiektu:

Park im. Henryka Siemiradzkiego Gorzów - Glorietta

Źródło: Materiały własne.

Zachęcam do subskrybcji mojego kanału "Oskar Młodziński" na YouTube:

Polecany materiał:

Park im. Henryka Siemiradzkiego jest najstarszym parkiem w Gorzowie Wielkopolskim, przed wojną był znany pod nazwą „Quilitzpark”. Leży między ulicą Drzymały a ulicą Walczaka. Przed wojną obfitował on w atrakcje takie jak: kaskada wodna ze stawem, wieża ciśnień, punkt widokowy, pomnik poległych (pomnik walczących), drewniany most, aleje spacerowe. W latach 70. w miejscu wspomnianego pomnika wstawiono obelisk gen. Bierzarina. Obecnie największą atrakcją jest amfiteatr, oraz Góra Kozacza na której znajduje się tzw. glorietta z widokiem na miasto. Park został niedawno zrewitalizowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Park Siemiradzkiego

ZABYTKI GORZOWA

PRZEJDŹ

SUBSKRYBUJ

Copyright © 2023  Oskar Młodziński 

Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Dołącz teraz

Kreator stron WebWave

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z kreatorem stron WebWave.

  • Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave: