Lokalizacja obiektu:

Polecany materiał:

Park o powierzchni 9 ha został założony od podstaw w 1993 roku na Górczynie - największej dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego. Wraz z budową licznych alejek dokonano pierwszych nasadzeń drzew, wśród których dominują: jarzęby pospolite, kasztanowce, lipy drobnolistne, platany klonolistne i robinie kuliste. Występują także sosny czarne i odmiany brzóz: białe, papierowe i Younga. Główne atrakcje parku to: nowoczesna, podświetlana fontanna Motylia (nazwana na cześć znakomitej polskiej pływaczki Otylii Jędrzejczak), plac zabaw dla dzieci, paw wykonany z kwiatów, zamontowana w 2004 roku plenerowa siłownia i odsłonięty we wrześniu 2011 roku pomnik Włodzimierza Korsaka. Tereny zielone wpisane są w Strefę Wolnej Trawy, dającej prawo np. do leżenia na trawie. Park wciąż jest w fazie rozbudowy.

Park Górczyński

ZABYTKI GORZOWA

Park Górczyński

Copyright © 2023  Oskar Młodziński 

Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Dołącz teraz

Kreator stron WebWave

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z kreatorem stron WebWave.

  • Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave: