Poznaj WebWave i twórz strony internetowe bez kodowania

Witaj.

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z aplikacją WebWave.
Skorzystałem z niej i jestem bardzo z niej zadowolony.
Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave.

Nie czekaj i kliknij w poniższy przycisk, dokonaj bezpiecznej, bezpłatnej rejestracji:

Kreator stron WebWave

Zacznij teraz

Copyright © 2022  Oskar Młodziński 
Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Masz pytaknia? Skontaktuj się ze mną.

ZABYTKI GORZOWA

 

Mury Obronne

Mury Obronne

Prawdopodobnie powstały na początku XIV w. w celu zastąpienia ziemno – drewnianych fortyfikacji. Jest to - obok Katedry - drugi najstarszy zabytek Gorzowa Wielkopolskiego. Mury zbudowano z kamieni narzutowych i zwieńczono cegłą. Aktualnie zachowany jest niewielki, bo 130 metrowy fragment muru z czterema basztami łupinowymi, który można podziwiać przy ulicy Zabytkowej. Pierwotnie całokształt miał kolosalne rozmiary, albowiem osiągał długość 4400 metrów. Same mury okazały się niezwykle solidnym zabezpieczeniem miasta.

Lokalizacja obiektu: