Poznaj WebWave i twórz strony internetowe bez kodowania

Witaj.

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z aplikacją WebWave.
Skorzystałem z niej i jestem bardzo z niej zadowolony.
Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave.

Nie czekaj i kliknij w poniższy przycisk, dokonaj bezpiecznej, bezpłatnej rejestracji:

Kreator stron WebWave

Zacznij teraz

Copyright © 2023  Oskar Młodziński 
Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Masz pytaknia? Skontaktuj się ze mną.
Estakada kolejowa

Źródło Video: Facebook/Lubuski Urząd Wojewódzki

ZABYTKI GORZOWA

Estakada Kolejowa

 

 

Polecany materiał:

Estakada kolejowa Gorzów

Lokalizacja obiektu:

Jeden z symboli miasta i jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów panoramy Gorzowa. Wybudowany w latach 1910-1914, jest najdłuższą tego typu konstrukcją w Polsce (2116 m). Zbudowany został z 70 sklepień w formie łuków, które oddzielają stalowe wiadukty przy ulicy Herberta, Chrobrego, Wodnej, Młyńskiej oraz Garbary. W trakcie budowy wyburzona została cała zabudowa dzisiejszej ulicy Nadbrzeżnej (wówczas Bollwerk). Zachowano jedynie willę Herzoga. Najbardziej charakterystyczne elementy estakady wykonano z cegieł, a służyły one jako magazyny, sklepy, czy nawet restauracje. Aktualnie wiadukt jest połączeniem Kostrzyna z Tczewem. W 2009 roku został wpisany do rejestru zabytków.