Biały Kościółek

Lokalizacja obiektu:

Kościół św. Antoniego Padewskiego i św. Stanisława Kostki w Gorzowie Wielkopolskim potocznie nazywany „Biały Kościółek” został wybudowany w latach 1696 – 1704 jako Kościół Zgody dla luteran oraz kalwinów, jednakże od 1945 roku jest on w posiadaniu katolickiego zakonu kapucynów. Istotne jest to, że 29 stycznia 1995 roku w tejże świątyni została odprawiona msza spajająca przedwojennych i obecnych mieszkańców miasta rozpoczynająca uroczyste obchody odbywających się co roku Dni Pamięci i Pojednania.

Biały Kościółek

ZABYTKI GORZOWA

Biały Kościółek

Copyright © 2023  Oskar Młodziński 

Zabytki Gorzowa Wielkpolskiego

Dołącz teraz

Kreator stron WebWave

Jeśli chcesz tworzyć samodzielnie strony internetowe bez kodowania, to koniecznie zapoznaj się z kreatorem stron WebWave.

  • Daje ona wolność w tworzeniu własnych projektów, jak również możesz skorzystać z gotowych szablonów, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

W WebWave możesz stworzyć strony internetowe z dokładnością co do 1px. i nie musisz znać kodu żeby dokładnie ustawić wszelkie elementy. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, na zasadzie drag&drop, czyli przeciągnij i upuść. Masz dostęp do bezpłatnej bazy zdjęć, możesz tworzyć wiele interesujących animacji, dzięki temu twoja strona będzie żyła.

A jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych dla swoich klientów, to w WebWave jest to możliwe!

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to koniecznie sprawdź możliwości WebWave. Dokonaj bezpłatnej rejestracji i przekonaj się jakie to łatwe i zdecydujesz, czy chcesz korzystać z WebWave: